4,8 L LIMITED EDITION QUEEN OF HEARTS STAND MİKSER – ARTISAN

Sınırlı üretim ürünümüze bayılacaksınız

100. yılımızı kutlamak için sadece size özel bir Queen of Hearts Artisan 4,8 L oynar başlıklı stand mikser tasarladık. Mutfak tutkunuzu bambaşka bir boyuta taşıyacak.

Tutkudan ilham alan şerit
Yüzlerce küçük kalp simgesi olan, yıl dönümüne özel bu benzersiz şerit olağanüstü bir detaydır. İkonik stile modern bir yaklaşım.
Passion Red rengi
Queen of Hearts koleksiyonumuz için tasarlanan bu renk, mutfakta sonsuz olanaklar yaratmayı sağlayan enerji, güç ve tutkuyu temsil eder.
Özel Güç Merkezi kapağı
Özel krom Güç Merkezi kapağıyla bu stand mikser, 100 yıllık tarihimizi yansıtıyor.

Karıştırma zamanı

Orijinal yörüngesel dönme hareketi sayesinde homojen bir karışım elde edersiniz. Kasenin etrafındaki 59 temas noktası tüm malzemelerin en iyi şekilde karışmasına olanak sağlar. Sevdiğiniz malzemeleri ekleyip gerisini stand miksere bırakın.

Farklı maceralara atılın

Sadece karıştırmakla kalmayın. İsteğe bağlı çeşitli aparatlarımızla dilediğiniz tüm yiyecekleri hazırlayabilirsiniz. Yalnızca aparatları takmanız yeterli!

Ömür boyu yardımcınız

Hem şık hem de yüksek performanslı stand mikserlerimiz son derece uzun ömürlüdür. Tamamen metal yapıya sahip olan ve en dayanıklı malzemelerden üretilen ürünlerimiz sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir